Найближчими місяцями Україну змушуватимуть до переговорів з РФ – Зеленський

Головна Сторінка » Найближчими місяцями Україну змушуватимуть до переговорів з РФ – Зеленський

Найближчими місяцями на Україну посилиться тиск з метою пошуку миру шляхом переговорів.

Зокрема, на тлі мирного саміту щодо України, який триває в Саудівській Аравії, припинення війни зараз стане “прелюдією до більшого насильства”. Так вважає президент Володимир Зеленський, передає NYT.

“Є країни, які можуть допомогти з безпековими та політичними пунктами мирного плану. Є країни, чий гуманітарний вплив, роль і традиції в міжнародних відносинах можуть допомогти з поверненням українських дітей, які були насильно депортовані до Росії, з поверненням наших солдатів, як військових, так і цивільних полонених”, сказав Зеленський своїм дипломатам перед початком саміту в Саудівській Аравії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський вперше прокоментував зустріч у Саудівській Аравії

Пріоритетом номер один, за його словами, є дати світові зрозуміти, що будь-яке завершення війни, яке залишить контроль Росії над значною частиною України, буде слугувати лише прелюдією до більшого насильства.

“Сила наших воїнів на фронті значною мірою є наслідком сили наших домовленостей з нашими друзями та партнерами”, наголосив Зеленський.

Нагадаємо, у Саудівській Аравії розпочався мирний саміт щодо України.

Під час нього високопосадовці приблизно з 40 країн, за виключенням РФ, говоритимуть про варіанти припинення вторгнення Росії до України.