Найдешевша модель Tesla отримає покращення

Головна Сторінка » Найдешевша модель Tesla отримає покращення

Електромобіль Tesla Model 3, який є найдешевшою моделлю американської компанії, нещодавно зазнав оновлення.

Тепер у лінійці готується потужніший і швидший варіант автомобіля. За даними Carscoops, згідно з сертифікаційними документами, нова Tesla Model 3 Performance може видавати потужність 618 к.с. Машина може отримати розгін до 100 км/год менш як за 3 с.

Нагадаємо, у дизайні стандартної моделі після рестайлінгу відбулися зміни: з’явилися нові горизонтальні фари простої форми у стилі старшої Model S та інший бампер з акуратним повітрозабірником унизу. Позаду з’явилися нові ліхтарі у формі клешні краба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пікапи Tesla Cybertruck із нержавіючої сталі вже почали іржавіти

Максимальний запас ходу нової Tesla Model 3 2024 модельного року в модифікації Long Range складає 629 км. І це стосується машини на великих колісних дисках діаметром 19 дюймів. Покупцям, напевно, більше сподобається саме такий варіант.

Однак, якщо вибрати менший розмір – 18 дюймів – запас ходу Tesla Model 3 Long Range збільшується до 678 км. Дуже гідний показник. Базова Tesla Model 3 Standard Range RWD (задній привід) має збільшений до 513 км запас ходу.

Tesla представила модернізовану версію автомобіля Model Y Long Range.

Вона з’явилася на французькому ринку. Це підтвердив старший менеджер з роботи з клієнтами Tesla Клемент Маге в LinkedIn.

Електрокар перетворили на двомісний вантажний фургон.