Найгарячіша українська ведуча знялась топлес і відповіла, для чого набирає вагу

Головна Сторінка » Найгарячіша українська ведуча знялась топлес і відповіла, для чого набирає вагу

Колишня телеведуча 44-річна Валерія Крук поділилась з прихильниками знаннями зі сфери спорту.

У своєму Instagram селебріті опублікувала фото топлес і відповіла, для чого набирає вагу.

“Зараз я на наборі, і мені пипець як складно це дається! Не фізично, ні! Морально! Тому що я себе люблю стрункою! Це мій смак! Але вирішила побудувати своє тіло іншим шляхом: ну з дуже апетитними сідницями, спиною, плечима та прокачаними руками! Тож терплю свою трансформацію і шукаю красу в кожному кроці. Навіть зараз, коли я 60 кг”, – зазначила блогерка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гвоздьова влаштувала сексуальні танці в сукні, яка майже не прикриває сідниці

Додала, що для жінок які хочуть мати видатні форми варто спочатку набрати кілограми.

“Але не просто наїсти, ще і тренуватися треба добряче з вагою. І тільки потім почати “зливатися” та худнути! Що ми отримаємо в результаті: прокачане рельєфне тіло з бажаними формами, але струнке там, де треба! Для тих дівчат, хто не бажає мати видатні форми, як у Джей Ло, можна обійтися без набору ваги! Тренуватися, худнути, підсушуватись і головне, теж мати красивий рельєф”, – порадила Крук.

Теледіва неодноразово була визнана найсексуальнішою телеведучою України. Крук користувалась шаленою популярністю ще зі студентських років. Перемагала на конкурсах краси й знімалася для відомих глянців. Пізніше отримала хімічні опіки, через які постраждало більше ніж 30% всього тіла.

У зірки було декілька невдалих спроб пересадки шкіри. Через постійні хірургічні втручання на тілі залишилося безліч шрамів. Щоб їх перекрити зробила татуювання на всю руку. Малюнок став її родзинкою, завдяки якій жінка і стала відомою ведучою.