Перевірте своїх: як кішки знімають стрес

Головна Сторінка » Перевірте своїх: як кішки знімають стрес

Способів зняти стрес у людей безліч.

А от цікаво, як знімають стрес кішки. Адже вони досить чутливі тварини і все розуміють.

Наші пухнасті улюбленці заспокоюються досить по-різному, пише ukr.media.

Коли вони стресують, коти починають:
Щось закопувати

Якщо живете на дачі, то всі грядки він вам сам викопає, можете не переживати. Вдома ж коти зазвичай закопують або наповнювач у лотку, або земельку в горщиках із квітами. Але в такому разі доведеться вивчити, як заспокоювати квіти після стресу від зустрічі з кігтями пухнастика.

Рвуть папір

Якщо у вас лежить на столі або впали на підлогу аркуші паперу, а котик тільки нещодавно відчув стрес, вважайте, аркушів паперу більше немає. Він усе це порве на дрібні шматочки.

Мнуть лапками постіль або живіт господаря

Тут, знаєте, в гру вступають інстинкти і нічого з цим не поробиш. Коли ваш улюбленець був зовсім малесеньким, він м’яв лапками маму, пив молочко і заспокоювався. Тепер ось мне вас або ковдру.

Просяться на ручки

Деякі котики дуже ручні і поводяться буквально, як діти. Чути що до мами на ручки просяться. У такі моменти потрібно обов’язково пухнастиків гладити, інакше вони вам самі про це нагадають.

Починають точити кігті

У такі моменти коти заспокоюються, натомість починають нервувати вже господарі, бо точать котики, як правило, не об кігтеточку, а об меблі, килими, шпалери тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сухий, вологий чи гарячий: яким має бути ніс у кота і що це значить

Голосно нявкають

Бігають, бігають, потім як почнуть видавати дивне і протяжне “мяяяяяяяу”, і не зрозумієш, чи то він когось зараз кличе, чи то навпаки з себе виганяє… А може, так вони випускають пар.

Люди їздять у таких випадках у ліс покричати, а коти просто вдома кричать, вони нічого не соромляться.

Щоб зрозуміти, чого хочуть коти та кішки, варто якийсь час за ними поспостерігати. Пухнасті улюбленці подякують вам за увагу і стануть здоровішими.

Ваша кішка колись підходила до вас, оберталася і підставляла хвіст? У цій зоні на спині просто над хвостом кішка не може почухатися лапами або язиком. Деякі кішки люблять підлазити під руку людини, щоб їх там почухали.