“Найкраща гарантія безпеки – це дати американцям економічну вигоду у майбутньому України” – Венс

Головна Сторінка » “Найкраща гарантія безпеки – це дати американцям економічну вигоду у майбутньому України” – Венс

Віцепрезидент США Джей Ді Венс стверджує, що найефективніший спосіб запобігти новому російському вторгненню – це дозволити американцям заробляти в Україні.

Про це він заявив в інтерв’ю Fox News.

“Якщо ви хочете отримати реальні гарантії безпеки, якщо ви хочете дійсно гарантувати, що Володимир Путін не вторгнеться в Україну знову, найкраща гарантія безпеки – це дати американцям економічну вигоду у майбутньому України”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яку зброю зачепить призупинення допомоги від США

Віцепрезидент США зазначив, що це набагато краща гарантія безпеки, “ніж 20 тис. військовослужбовців з якоїсь випадкової країни, яка не воювала 30 або 40 років”.

Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що під час зустрічі в Овальному кабінеті український президент Володимир Зеленський не проявив готовності обговорювати можливість мирного врегулювання з Росією-агресором.

Віцепрезидент США додав, що нібито Дональд Трамп намагався “зберігати дипломатичність та доброзичливість” до Зеленського. Втім, українська сторона продемонструвала “неповагу”.