Наймодніші жовті сукні в колекціях весна-літо 2023: фото образів

Головна Сторінка » Наймодніші жовті сукні в колекціях весна-літо 2023: фото образів

Цього весняно-літнього сезону дизайнери приділили значну увагу саме енергійному жовтому кольору.

У своїх колекціях вони зробили ставку на романтичні сукні з воланами, квітковим принтом та елегантні плаття з розрізами, пише Vogue.

Сукні жовтого кольору можна зустріти практично у кожній колекції. Для цього є щонайменше кілька причин.

“Жовтий колір традиційно вважається найоптимістичнішим, він асоціюється з теплом. До того ж цей колір став символом незламності духу українського народу у боротьбі проти російських окупантів і одним із головних відтінків 2022 року”, йдеться в матеріалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блакитні сукні підкорюють світові подіуми: модні образи з ними

Невагомі волани, грайливі рюші та кокетливі оборки найромантичніший декор, який можна спостерігати у нових весняних колекціях.

Zimmermann запропонували асиметричну сукню з каскадами оборок у барвах літнього сонця, Molly Goddard прикрасили сукню-колону шарами задерикуватих рюшів відтінку шафрану, а Carolina Herrera показали квіткову жовту сукню з пишними шарами делікатної сітки та фатину.

Психологи вважають, що жовтий добре впливає на нашу розумову діяльність і пам’ять, дарує бадьорість і заряджає енергією. Тож поповніть свій гардероб одягом такого кольору.

Основні елементи гардероба на літо повинні бути нейтральних кольорів та класичного крою. Так їх буде легко поєднувати одне з одним, створюючи стильні образи.

Не потрібно купувати багато речей. Достатньо всього 10 позицій, які будуть вдало поєднуватися між собою.