“Наші показують шикарні результати” – Кім розповів про ситуацію на півдні

Home Новини звідусіль “Наші показують шикарні результати” – Кім розповів про ситуацію на півдні

Збройні сили України продовжують просуватися на півдні України.

Станом на кінець жовтня є позитивні зрушення на фронті, але Їх не розголошують задля безпеки. Про це в інтерв’ю “Суспільному” повідомив голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

“Зараз росіяни почали використовувати інформаційні технології, щоб збивати з пантелику чи наводити на свій хибний задум. Тому про це важко казати в публічній площині. Наші показують шикарні результати. Але про це говоритиму лише після військових”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ прориваються на Луганщині та атакують на півдні: свіжа карта боїв від ISW

За його словами, складною залишається ситуація на окупованій території, зокрема, у Снігурівці.

“Зв’язок є. Ситуація дуже важка, електрику вимикають. Зараз там панує безлад, через те, що росіяни відходять і викрадають багато майна. На жаль, ситуація погана. Чекаємо на наших військових”, розповів Кім.

28 жовтня о 10:30 ворог обстріляв населений пункт Галицинівської громади.

Унаслідок російських обстрілів чотири людини отримали поранення, заявив у суботу голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім у ранковому зведенні.

Також пошкоджено лінію електропередач. Протягом години електропостачання відновили.