Насіння соняшнику – гарантія доходу для фермера

Головна Сторінка » Насіння соняшнику – гарантія доходу для фермера

Упродовж останніх 15 років популярність насіння соняшнику складно порівняти з іншими пропозиціями. Ця культура активно використовується фермерами для посіву, адже гарантуються відмінні показники зростання, що збільшить дохід. До того ж, на вибір є велика кількість гібридів під різні погодні умови. Фермери з різних регіонів можуть замовити доставку та отримати потрібну кількість посівного матеріалу.

Навіть на заході Україні поступово популяризують соняшник, хоч для місцевих фермерів він ніколи не був спеціалізацією. Вибираючи насіння соняшнику, необхідно визначитися з місцем посіву, вивчити погодні умови та в магазині “Яблуком” зробити остаточний вибір. За дотримання всіх рекомендацій та правил урожай у потрібному обсязі гарантований.

Селекція соняшнику

Завдяки селекції покупці зрозуміють, в якій країні, регіоні та за яких умов було створено гібрид. Вирощування соняшнику на основі гібриду спрощується завдяки стійкості до певних факторів дії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Фермери США солідаризуються з українськими колегами” Ховард Баффет

Ринок України на даний момент різноманітний, що дозволить вибрати селекцію з різних країн:

1. Українська. Поки що немає напрацювань, щоб захистити культуру від різноманітних хвороб. Класичні гібриди підійдуть лише для регіонів, де помірний клімат;

2. Сербська. Хороший потенціал для високої врожайності у регіонах, де є помірний клімат. Натура недостатня, як і олійність, але лише у посушливих регіонах;

3. Французька. Олійність висока, а також спостерігається висока стійкість до хвороб;

4. Турецька. Хороша стійкість до посухи та толерантність до хвороб;

5. Американська. Спека та посуха не зашкодять культурі, до того ж є якісні кондитерські гібриди.

Це лише частина пропозицій. В асортименті є набагато більше пропозицій, а система фільтрів дозволить зробити вибір з огляду на селекцію, технологію вирощування, врожайність, стійкість до посухи, регіон вирощування та багато іншого. Серед популярних виробників в Україні можна виділити “Сінгента”, “Кортєва”, “Євраліс”, “Лімагрейн”, “Агроспецпроект” та інші.

Чому фермери обирають соняшник?

Культура невибаглива до умов вирощування, вона може виживати навіть за недостатнього рівня вологості або за сильного надлишку температури. З боку закупників спостерігається постійний попит, що робить вирощування такої культури максимально вигідною. Низька вартість вирощування і відмінна ціна під час продажу загалом роблять таку культуру оптимальним способом заробітку.

Весняні роботи на городі можна розпочинати, як тільки розмерзнеться земля і не буде загрози сильних морозів.

Щойно просохне верхній шар ґрунту, насамперед слід навести лад на ділянці ‒згребти залишки листя, бур’янів тощо. Gazeta.ua також нагадує про інші першочергові роботи на городі на початку весни.