Наступ ворога сповільнився на Куп’янському напрямку

Головна Сторінка » Наступ ворога сповільнився на Куп’янському напрямку

Наступ армії РФ на Куп’янському напрямку фронту дещо сповільнився.

Ймовірно, російські окупанти там перегруповуються, заявив у неділю в ефірі телемарафону керівник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш, передає Gazeta.ua.

“Перш за все це пов’язано із тим, що вони добряче отримали по зубах біля Новоєгорівки. По-друге, мені здається, це пов’язано із формуваннями їхніх підрозділів. Вони перегруповуються після отримання на горіхи від Збройних сил України”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Контрнаступ переходить у вирішальну фазу

Євлаш наголосив, що Сили оборони наразі готуються до різних сценаріїв. Водночас українська розвідка постійно працює для виявлення планів противника.

Останніми місяцями російські окупанти активізували наступ на Куп’янському та Лиманському напрямках. Згідно з останніми зведеннями Генштабу ЗСУ, загарбники не покидають намірів прорвати оборону наших захисників.

Збройні сили України важко, але просуваються вперед, проривають укріплення російських окупантів і звільняють свою землю. А російська армія, яка раніше вважалася “другою” у світі за потужністю, перетворилася нині у другу в Україні, сказав генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у Брюсселі.