fbpx

Наступ з Білорусі: Подоляк озвучив нові розвіддані

Головна Сторінка » Наступ з Білорусі: Подоляк озвучив нові розвіддані

Українська розвідка не бачить у Білорусі ознак формування ударних угруповань, які свідчили б про підготовку до наступу.

Свої розвіддані постійно оновлюює, розповів радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв’ю агентству Report.

“Ми розуміємо чудово, що Білорусь перебуває у найважчому політичному становищі, бо є союзником Російської Федерації. Надає Росії всю інфраструктуру для повітряних атак на територію України, надає ремонтну, забезпечувальну інфраструктуру. Віддала практично розконсервовану бронетехніку тощо. Лукашенко дуже точно зазначив, що вони братимуть участь у будь-яких бойових діях лише на території Білорусі. Відповідно, Україна не мала і не має мети заходити на територію Білорусі, як не було мети заходити і на територію Російської Федерації, це перше. По-друге, ми отримуємо розвіддані, що постійно оновлюються, про те, що відбувається в Білорусі. Ми не бачимо там формування ударних штурмових колон”, прокоментував Подоляк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генерал зробив заяву щодо можливого наступу РФ з території Білорусі

Для успішної атаки з Білорусі має бути необхідна кількість особового складу та техніки. Цих ресурсів немає.

“Для ефективного нападу там мають формуватися групи з 70-80 тисяч військовослужбовців, які повинні мати з собою 1,5-2 тисячі різних видів бронетехніки, 500-600 видів артилерійських стволів, та й усе, що необхідно для подальшого забезпечення. Ми не бачимо формування такого угруповання, а бачимо періодичний приїзд туди частково мобілізованих російських військовослужбовців, які проходять тренування на полігонах Білорусі. Але, ще раз наголошую, ми поки що не бачимо підготовку Білорусі до участі у сухопутних операціях”, наголосив Подоляк.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до самопроголошеного лідера Білорусі Олександра Лукашенка. Зокрема, він розповів, що трапиться, якщо Білорусь вирішить напасти на Україну.

Так Зеленський відреагував на погрози Лукашенка щодо того, що Білорусь вестиме війну разом із російськими військами зі своєї території, якщо хоч один український військовий перетне кордон.

Generated by Feedzy