fbpx

Насильно видані жителям захоплених територій російські паспорти виявились “неправильними” ‒ Гайдай

Головна Сторінка » Насильно видані жителям захоплених територій російські паспорти виявились “неправильними” ‒ Гайдай

На тимчасово окупованих територіях Луганщини росіяни відмовляють людям у перерахунку пенсій. Хоча обіцяли збільшити виплати з 1 березня.

Виявляється, що загарбники при перерахунку вимагають від місцевих пенсіонерів пред’явити не тільки паспорт РФ, але й документи так званої ЛНР. Про це у Telegram повідомляє голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Окупаційна влада пояснює це тим що через спрощену процедуру видачі російських паспортів у них немає певних даних про особу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луганщина в окупації: Гайдай розказав про критичну ситуацію в регіоні

“Оформлення пенсії до її підвищення за цими неповноцінними документами дозволяли. Жителі регіону почали сумніватися в легітимності виданого їм паспорта РФ, якщо з ним не виходить вирішити питання у власному місті. Що очікує, до прикладу, при подорожі в РФ?”, ‒ пише Гайдай.

За його словами, все більше скарг надходить від жителів Сіверськодонецька, які залишилися на окупованій території, щодо низької якості так званих “відновлювальних робіт” в їхніх будинках.

“Те, що їх виконують вибірково і за незрозумілим графіком, вже повідомлялося неодноразово. Стосовно якості: в одній із багатоповерхівок горе-будівельники замінили покрівлю. Сфотографували, відзвітували й поїхали. Перша перевірка опадами показала значний брак робіт. Викликали іншу бригаду, але вже за свій рахунок. І так декілька разів, поки не досягли бажаного результату. Щоправда, значно збідніли”, ‒ зазначив Гайдай.

Скаржаться, за його словами, й найманці, які покидають місто через невиплату обіцяної зарплатні.

Відновлення тимчасово захопленого Сіверськодонецька на Луганщині міста росіяни відтермінували ще на два роки.

Регіональна окупаційна влада озвучила ще одну обіцянку відновити всі будинки в місті до 2025 року. Вірогідно, деякі показові роботи розпочнуть перед псевдовиборами, які очікуються у вересні, вважає голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Generated by Feedzy