fbpx

Натхненні 1970-ми: п’ять стрижок, які будуть трендовими цьогоріч

Головна Сторінка » Натхненні 1970-ми: п’ять стрижок, які будуть трендовими цьогоріч

Якщо хочете змінити зачіску в новому році й мати стильний вигляд, можна підглянути трендові ідеї у блогерів та інфлюенсерів.

Одним із найстильніших варіантів буде злегка недбалий і майже непомітний чубчик. Також актуальними будуть асиметричні, короткі й подовжені, пише Cosmopolitan.

Популярним також буде боб, довжина якого має сягати підборіддя. Незмінною класикою залишається піксі, що акцентує увагу на обличчі й робить риси виразнішими.

Для стрижки шеґґі характерними є недбалість, підкручені пасма та “рваний” зріз. Модними будуть як короткий варіант кучерявого шеґґі, так і подовжений, натхненний 1970-ми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рецепти вічної молодості від Джей Ло та пружної шкіри від Візерспун: які beauty-секрети мають зірки

Майже в усіх трендових стрижках 2022 року буде багатошаровість. Популярними будуть варіанти з декількома шарами вздовж обличчя. Такі стрижки роблять волосся візуально об’ємнішим, що підходить тим, у кого тонке волосся.

На піку популярності знову стрижка 1990-х – crop bob. Зірки й блогерки дедалі частіше обирають короткий рівний боб. З ним матимете свіжий і розкішний вигляд.

Понад 20 років тому таку стрижку носили кінозірки Камерон Діаз і Наталі Портман. Тепер crop bob обирають топмодель Кая Ґербер та інші знаменитості.