fbpx

Ексглава польського МЗС пригрозив Росії “дати по яйцях”

Головна Сторінка » Ексглава польського МЗС пригрозив Росії “дати по яйцях”

Ексглава МЗС Польщі та чинний депутат Європарламенту Радослав Сікорський різко відповів на думку глави МЗС Росії Сергія Лаврова щодо НАТО.

Свою реакцію він розмістив у Twitter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Польща та Литва закінчили будівництво газопроводу GIPL

Сікорський прокоментував твіт посольства Росії у Великій Британії, яке виклало думку глави МЗС Росії. Лавров заявив, що “НАТО стало суто геополітичним проєктом, спрямованим на захоплення територій, які осиротіли внаслідок розпаду організації Варшавського договору і СРСР”.

“Усвідомте, російське посольство, раз і назавжди, мовою, яку ви можете зрозуміти. Ми не осиротіли, бо ви не були нашим батьком. Швидше серійним ґвалтівником. Ось чому за вами не сумують. А якщо спробуєте повторити, то отримаєте по яйцях”, написав Сікорський.

10 січня у Женеві розпочалась серія переговорів щодо безпекових ультиматумів Кремля. На переговорах з делегацією США Росія висунула принципові умови, без яких вважає прогрес в інших питаннях малоймовірним. Усі вони стосуються так званих “гарантій безпеки” та діяльності Альянсу на території країн-членів, які приєдналися до НАТО після 1997 року.

Президент Польщі Анджей Дуда підписав зміни до законів, які спрощують працевлаштування для іноземців, зокрема, українців. Про це йдеться на сайті польського президента.