fbpx

НАТО не буде відмовлятися від розширення – Сміт

Головна Сторінка » НАТО не буде відмовлятися від розширення – Сміт

Постійна представниця США у НАТО Джуліана Сміт каже, що Альянс не буде відмовлятися від розширення.

У четвер члени постійної ради Організації з безпеки та співробітництва в Європі обговорять вимоги Москви надати гарантії безпеки з боку Заходу, передає “Голос Америки”.

Перед засіданням Сміт попросили прокоментувати слова главу МЗС Сергія Рябкова “збирати манатки” та повернутися на рубежі 1997 року.

“Альянс не збирається відмотувати час тому і повертатися в зовсім іншу епоху, коли альянс був меншим і мав інший вплив. Ми працюємо в сучасному світі з НАТО, що перебуває в нинішньому вигляді. І я не думаю, що хтось у НАТО зацікавлений у тому, щоб повернутися в минуле”, – сказала вона.

Альянс готується посилити оборону на східному фланзі. Він готовий до значних нових витрат у разі подальшої російської агресії в Україні, сказала Сміт.

Вона наголосила, що досягнення дипломатичного успіху в переговорах можливе у разі виконання Мінських угод і відведення Росією її війська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Відповімо всіма можливими способами” – МЗС зробило попередження Росії

Додала, що США не планує розміщувати наступальні ракети на території України.

Росія приготувала плани саботажу та внутрішньої дестабілізації для України. РФ створила нинішню кризу “з нічого” та зосередила 100 тисяч військових на кордонах України, заявила заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд.