“Навчилася себе голою фоткати” – Єфросініна розказала про нове у стосунках з чоловіком-військовим

Головна Сторінка » “Навчилася себе голою фоткати” – Єфросініна розказала про нове у стосунках з чоловіком-військовим

Телеведуча Маша Єфросініна відверто розказала, як змінилися їхні стосунки з чоловіком Тимуром Хромаєвим, який зараз захищає Україну на фронті.

У інтерв’ю Veteran Hub зізналась, що він навчився вбивати.

“Мій Тимур… Людина, яка жодного слова поганого ніколи ні про кого не сказала. Жодного разу не підвищив голосу на наших дітей, на мене… І тут мій чоловік каже: “Ми стільки п***расів…”. І тут я розумію, що мій чоловік тепер знає, що таке вбивати”, – пояснила Єфросініна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спалили машину і вмовляли на хабарі. Єфросініна на тлі скандалу з прокурорським весіллям згадала, як її чоловік був чиновником

Додала, що чоловік почав її називати коханою.

“Мені не вистачало від нього рожевих соплів, а тут – кохана. У нас, коли ми зустрічаємося, справжній медовий місяць. І дуже важка розлука… Я навчилася себе голою фоткати. Ти шлеш і потім чекаєш на реакцію, а там коротке: “Ще”, – сказала ведуча.

Нагадаємо, Хромаєв майже повністю втратив свій бізнес в Україні, який будував роками. Причиною став повномасштабний напад Росії. Бізнес Хромаєва був розташований у тих містах, які окупанти зруйнували. Єдине, що дало Хромаєву сили вижити ментально це йти захищати Україну. На початку повномасштабної війни чоловік поставив Єфросініну перед фактом, що пішов до добровольчого батальйону Збройних сил України. Телеведуча стверджує, що коханий був під Херсоном, Кривим Рогом на Дніпропетровщині. І робив “дуже багато речей”, які допомагали ЗСУ.