Політолог пояснив, яку шкоду українцям несуть чутки про смерть Путіна

Головна Сторінка » Політолог пояснив, яку шкоду українцям несуть чутки про смерть Путіна

Більшість населення України вважає, що якщо російський диктатор Володимир Путін помре, то відбудеться швидка зміна політики, але це – спірна теза.

У чому шкода чуток про смерть Путіна для українців, в ефірі телемарафону пояснив політолог-міжнародник Антон Кучухідзе, передає Gazeta.ua.

“Війна вимагає повною концентрації як на фронті, так і в тилу. Психологічний аспект ведення війни – є одним із ключових. На перший погляд, його не можна помацати, але концентрація дуже важлива. Якщо дуже сильно розвивати цю тему, що він (Путін – Gazeta.ua) реально помер – багато мешканців України можуть розслабитися”, – наголосив політолог.

Кучухідхе пояснив, що це може зашкодити самим українцям.

“А ви ж всі прекрасно розумієте: фактично, кожен громадянин України донатить на армію, у кожного украинца друзі, родичі, члени родини перебувають на фронті. Вся держава так чи інакше приймає участь у війні і розслаблятися не можна”, – підкреслює політолог.

Більшість населення думає: якщо терорист Путін помре, то відбудеться швидка зміна політики, але, на думку Кучухідзе, це – спірна теза.

“Не зрозуміло, хто прийде, яка група пливу переможе. Якщо його (Путіна – Gazeta.ua) група впливу на чолі, наприклад, з Шойгу або з його олігархами переможуть, то, ви ж розумієте, що вони війну не припинять. Якщо, наприклад, як кажуть американці, що там є деякі особи, з якими завжди є комунікація, наприклад, Патрушев, то, можливо, якісь зміни і будуть”, – вважає він.

Кучудідзе наголосив, що поки останній російський солдат не вийде з нашої території, нам не буде ні спокою, ні розслаблення.

Термін правління президента РФ Володимира Путіна закінчується наступного року, однак при радикальних змінах до Конституції країни-агресорки, внесених у 2020 році, диктатор зможе правити країною до 2036 року.

Відтоді, як Путін взяв кермо влади в свої руки в 1999 році, він зарекомендував себе як один з найбільш ганебних політиків в сучасній історії, що володіє “порочною владою” в Росії. Про це йдеться в матеріалі The Independent.

Журналісти видання припустили, хто може зайняти місце Путіна, якщо той помре або раптово піде у відставку.