Навіщо купувати дитині ігровий будиночок

Головна Сторінка » Навіщо купувати дитині ігровий будиночок

Багато дітей мріють про власну “нерухомість”, де вони зможуть весело проводити час у компанії друзів та улюблених іграшок. Помітили, що дитина будує курені з підручних матеріалів? Настав час для покупки ігрового будиночка. Знайти відповідний варіант нескладно: достатньо перейти на сайт та оформити замовлення.

Чому купівля ігрового будиночка важливе придбання для малюка, читайте у статті.

Моя територія мої правила

Дорослі цінують право на усамітнення. З певного віку це питання стає актуальним для дітей. Минувши трирічний рубіж, малюки починають будувати будиночки та курені. У хід йдуть подушки, ковдри, простирадла, стільці та столи. Психологи пояснюють це бажанням та потребою мати особистий простір, куди може бути заборонено вхід дорослим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці обрали ескіз марки до Дня захисту дітей

Спільне будівництво куреня з малюком легко перетворюється на захоплюючу сімейну забаву. Однак сьогодні в магазинах представлено безліч готових варіантів, що допоможе батькам швидко та без особливих зусиль організувати в межах квартири дитячу зону для розваг та відпочинку.

Необхідність, а не забаганка: 4 причини подарувати дитині ігровий будиночок

Якщо ви досі сумніваєтеся, чи варто купувати дитячі ігрові будиночки ось чотири причини, які переконають вас зробити це.

● Персональна зона комфорту. Маючи власний куточок, діти почуваються у безпеці. Така “нерухомість” дарує відчуття надійного тилу. У затишному приміщенні малюк зможе грати, читати, фантазувати, відпочивати та вигадувати безліч цікавих занять виключно на власний розсуд.

● Виховання самостійності. Право розпоряджатися та володіти власним ігровим будиночком формує у дитини важливі навички. Дозвольте малюкові самому прикрасити стіни та навчіть підтримувати порядок. Так ви виховаєте в ньому вміння приймати рішення та брати на себе відповідальність.

● Центр веселого дозвілля. Будиночок, безперечно, стане улюбленим місцем для ігор. Крім того, в ньому можна приймати гостей та влаштовувати чаювання з друзями.

● Продумане зонування квартири. Ігровий будиночок для дітей стане стильним доповненням до інтер’єру. З його допомогою можна виділити зону для розваг у дитячій чи будь-якій іншій кімнаті, не зіпсувавши при цьому дизайн приміщення.

Як вибрати дитячий ігровий будиночок

При виборі маленької “житлової площі” важливо враховувати вік та стать малюка, а також дизайн та розмір виробу. В інтернет-магазині Pampik можна придбати якісні та красиві будиночки відомих брендів як для хлопчиків, так і для дівчаток. Обов’язково звертайте увагу на комплектацію: спеціальний килимок забезпечить малюку тепло під час гри, а іграшки урізноманітнюють проведення часу. Але враховуйте, що додаткові аксесуари можуть значно впливати на вартість виробу.

Ігровий будиночок стане чудовим подарунком та яскравим враженням дитинства. З його допомогою ви легко перетворите кімнату або прибудинкову територію на казковий простір, де малюк із задоволенням гратиме та розвиватиметься.

Існує технічний регламент безпечності дитячих іграшок, які продаються в Україні. Передусім, іграшки повинні мати документи, наголосили у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Документи засвідчують безпечність іграшок. Також вони мають бути маркованими, містити відомості про саму іграшку: назву, артикул, її виробника, вікове призначення, імпортера із зазначенням адреси, торгової марки, моделі, номера партії тощо.