fbpx

Назріває бунт: в ISW розповіли, як РФ кинула своїх “добровольців”

Головна Сторінка » Назріває бунт: в ISW розповіли, як РФ кинула своїх “добровольців”

Серед росіян назріває чергове невдоволення. Бюрократія РФ унеможливлює отримання документів, які підтверджують участь у бойових діях.

Росія також не виплачує фінансову винагороду деяким “добровольчим” підрозділам. У майбутньому це може ускладнити спроможність Москви формувати такі сили. Про це йдеться у новому зведенні Інституту вивчення війни (ISW).

За даними аналітиків, особливо гостро проблему фінансової винагороди відчувають підрозділи бойового резерву російської армії (БАРС).

Міноборони РФ мало намір створити БАРС як активний резерв, набираючи “добровольців”-резервістів для трирічної служби за контрактом, починаючи від осені 2021 року. Їм обіцяли невелику фінансову компенсацію у розмірі від 4 тис. до 9 тис. (приблизно від $54 до $122) на місяць. Але така ініціатива провалилася майже одразу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Стає дедалі важче ізолювати населення від війни” ‒ британська розвідка повідомила про нову проблему Путіна

Через бюрократію так звані “добровольці”, які приєдналися до російських військових дій навесні-влітку 2022 року, не можуть отримати документи, необхідні для обіцяних платежів. Якщо осійська влада оперативно не вирішить цю проблему, то серед військових може посилитись невдоволення.

“Незацікавленість Кремля в оплаті праці добровольчих формувань може знищити будь-які стимули серед росіян підписувати контракти з російським МО під час або після війни через зростаючу недовіру до того, що обіцяні фінансові стимули матеріалізуються”, ‒ зазначають в ISW.

Аналітики також наголошують на неспроможності Кремля створити та належним чином підтримувати формування БАРС. Це свідчить про те, що Кремль навряд чи створить ефективні добровольчі резерви.

Втрати регулярної армії та приватних військових компаній (ПВК) Росії за рік повномасштабної війни в Україні сягають 200 тис. Серед них до 60 тис. убитих. Про це повідомило міністерство оборони Великої Британії.

Путінська пропаганда готує населення Російської Федерації до нової хвилі мобілізації. Пропагандистська активність полягає у підготовці населення до нових мобілізаційних заходів, заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

Generated by Feedzy