fbpx

Нову Зеландію накрив смертоносний циклон: наслідки

Головна Сторінка » Нову Зеландію накрив смертоносний циклон: наслідки

Нову Зеландію накрив циклон “Габріель”. Внаслідок негоди вже загинули 11 осіб. Влада продовжує евакуацію людей та оголошує нові штормові попередження.

Найбільше від негоди постраждав Північний острів, пише The Guardian.

Премʼєр-міністр країни Кріс Хіпкінс зазначає, що кількість жертв може зрости. Поліція вже зареєструвала 3 455 людей, з якими наразі немає звʼязку.

“Ми вважаємо, що більшість із тих, з ким не можна звʼязатися, просто не можуть вступити в контакт із близькими, тому поліція віддає пріоритет тим, хто перебуває в ізольованих районах”, сказав премʼєр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скасований концерт Елтона Джона і затоплені кафе: Нову Зеландію накрила злива

Наголосив, що цей циклон порівнюється з масштабами землетрусу в Крайстчерчі 2011 року, який призвів до численних людських жертв і руйнувань: 166 загиблих та понад 200 зниклих безвісти.

Майже 100 тис. домогосподарств досі лишаються без світла. Фахівець пошуково-рятувальної служби з міста Нейпір Кен Купер сказав, що люди за для порятунку перебиралися на дахи своїх будинків.

14 лютого в Новій Зеландії оголосили загальний надзвичайний стан через циклон “Габріель”. Третина населення країни відчула на собі його наслідки. За всю історію Нової Зеландії надзвичайний стан запроваджують лише втретє. Через циклон у країні почалися сильні дощі та вітри, що спричинило підтоплення, зсуви ґрунту та пошкодження інфраструктури.

Generated by Feedzy