Назвали день тижня, коли пари сваряться найчастіше

Головна Сторінка » Назвали день тижня, коли пари сваряться найчастіше

Усі закохані пари сваряться.

Як часто вони це роблять показало нове дослідження.

В середньому партнери сваряться 312 разів на рік. Тобто майже щодня, пише ukr.media.

Найпопулярніший час для суперечок з 18:00 до 20:00 у четвер. Зароджується ж конфлікт найчастіше у ванній кімнаті або на кухні.

Щоправда, чому цей день тижня став лідером, науковці так і не пояснили.

Дослідники також визначили топ найбільш дратівливих дрібниць, через які виникають сварки. Зазвичай провокує сварку якась конкретна “погана” звичка одного з партнерів: щетина в раковині, мокрі рушники на підлозі, крихти в ліжку чи розкидані шкарпетки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо дратує і бісить чоловік: сім дієвих порад, як себе опанувати

20% хоча б раз думали про те, щоб розлучитися через побутову несумісність. Попри те, що найчастіше погані звички дратують жінок, саме чоловіки всерйоз замислюються, щоб припинити стосунки через побут. Вони не терплять, коли критикують їхню хатню роботу. У цьому контексті цікаво, що вісім із десяти людей прибирають за партнером замість того, щоб його пиляти за неорганізованість, усе, щоб зберегти стосунки.

Немає таких пар, в яких ідеальні стосунки зберігаються до кінця життя. З роками зникає гармонія і починаються конфлікти в дрібницях. Почуття холонуть і це з часом може призвести до розлучення.

Є ознаки, за якими стає зрозуміло, що один із партнерів продовжувати стосунки вже не хоче і не знає як про це повідомити

Зокрема, у ваш бік летить забагато причіпок та зауважень практично до всього. Хоча раніше такого не було, лише компліменти, зізнання в любові чи жартівлива критика. Якщо партнер більше не хоче бути в парі, йому не подобатиметься абсолютно все, навіть те, що раніше його захоплювало.