Назвали напрямок, де окупанти найбільш активні

Головна Сторінка » Назвали напрямок, де окупанти найбільш активні

Сьогодні росіяни здійснили 83 спроб витіснити наших воїнів із займаних позицій.

Бойові зіткнення у 17 місцях, пише Генштаб у зведенні.

Найактивніше ворог атакує на Покровському напрямку.

Харківський напрямок

Окупанти безуспішно атакували 11 разів у районах Глибокого, Тихого і Вовчанська.

Куп’янський напрямок

Були безуспішні спроби окупантів просунутись вперед у районах Петропавлівки, Глушківки, Андріївки та Стельмахівки. Ситуація контрольована.

Лиманський напрямок

Дев’ять разів окупанти намагалися покращити тактичне положення. Сім з цих боєзіткнень тривають у районах сіл Макіївка та Невське.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські війська тренуються використовувати пускові установки ядерних ракет

Сіверський напрямок

Сили оборони вісім разів жорстко припинили активність загарбників біля Виїмки, Переїзного, Верхньокам’янського та Спірного.

Краматорський напрямок

Тривають бої в районах Часового Яру і Васюківки. Ворог зазнав невдачі неподалік Новомаркового, Оріхово-Василівки та Іванівського.

Торецький напрямок

Триває бій у двох локаціях неподалік Залізного. Дві атаки росіян відбили. Біля Північного відбили чотири атаки, ще одна захлинулась поблизу Торецька.

Покровський напрямок

Окупанти продовжують тиснути. Від початку доби ворог 27 разів атакував оборонні рубежі. Тривають 12 штурмових дій у районах Пантелеймонівки, Воздвиженки, Новоолександрівки, Прогреса та Новоселівки Першої.

Курахівський напрямок

Продовжуються дві атаки загарбників біля Красногорівки. Ситуація під контролем Сил оборони. Ще п’ять штурмів відбили у районі Костянтинівки.

“На Времівському, Оріхівському та Придніпровському напрямках українські воїни відбили по одній атаці окупантів”, – йдеться у повідомленні.

Російська Федерація все частіше використовує у наступальних операціях проти України непідготовлені військові формування. Зокрема, Москва використовує їх попри те, що вони не мають підготовки, ненавчені та не мають артилерійської чи повітряної підтримки. Це робить їх більш вразливими, ніж підрозділи регулярної армії.