Житомирська область має одні з найкращих показників із мобілізації.
Вся справа у правильно вибудованій роботі – від людини до людини. Мобілізація не має такий примусовий характер, як її вибудовує ворог в ІПСО, розповів очільник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”.
Він також стверджує, що в області немає “бусів ТЦК”.
“На Житомирщині за два з половиною роки чи не найвищі показники в країні без скандалів, без перекриття трас”, – вважає він.
Відсоток добровольців при цьому був чи не найвищим в Україні, заявив Бунечко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шмигаль заявив про запровадження принципу “воюй або працюй”
“Що стосується мобілізації, то область має великі військові традиції. Але й щодо мобілізації ми виконуємо показники, що ставляться Збройними силами України та Генеральним штабом перед нашим ТЦК СП, з високим відсотком, одним із найвищих в країні”, – зазначив Бунечко.
В регіоні був лише один неприємний випадок – у Звягільському ТЦК СП.
“Його розглядала тимчасова слідча комісія Верховної Ради у червні. Слідча комісія в ньому розібралася, але цей інцидент був єдиний, бо ми за цим дуже слідкуємо”, – сказав він.
В Україні діють воєнний стан і загальна мобілізація військовозобов’язаних.
18 травня набув чинності закон про мобілізацію. Міноборони запустило мобільний застосунок “Резерв+” для військовозобов’язаних, призовників і резервістів.
Міністерство оборони планує запровадити додатковий функціонал до застосунку “Резерв+”.
Заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко сказала, що впровадження нового функціоналу дозволить залучити кілька мільйонів користувачів, завдяки постійним ітераціям із застосунком.