fbpx

Назвали симптоми штаму Omicron, із якими варто звернутись у лікарню

Головна Сторінка » Назвали симптоми штаму Omicron, із якими варто звернутись у лікарню

У США перелічили рідкісні симптоми Covid-штаму Omicron, із якими слід якомога швидше звернутися до лікарні: утруднене дихання, постійний біль або тиск у грудях, сплутаність свідомості та нездатність прокинутися або не спати.

Варто також остерігатися блідої, сірої або синьої шкіри, що може вказувати на низький рівень кисню в крові. Ці симптоми не виникають при інших штамах, повідомив центр з контролю та профілактики захворювань країни (CDC), передає The Mirror.

“Основними Covid-симптомами є висока температура, постійний кашель, а також втрата або зміна смаку чи запаху. Новий же варіант Omicron більше схожий на звичайну застуду, з симптомами, які пацієнти й лікарі часто описують як легкі”, – йдеться у повідомленні.

Усі названі ознаки в CDC охарактеризували як “попереджувальні знаки”, із якими слід негайно звернутися за медичною допомогою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місто закрили на карантин після безсимптомних випадків коронавірусу

Водночас важкість дихання під час коронавірусу, порушення свідомості, біль у грудній клітці й сатурація нижче 92% можуть сигналізувати про необхідність госпіталізації та бути приводом для викликання екстреної медичної допомоги.