Не хочуть платити більше. “Динамо” змінило домашній стадіон у Польщі

Home Новини звідусіль Не хочуть платити більше. “Динамо” змінило домашній стадіон у Польщі

Київське “Динамо” після поразки у Лізі чемпіонів від “Бенфіки” попрощалося з містом Лодзь і місцевою ареною.

Новим місцем базування, проживання та проведення міжнародних матчів “біло-синіх” стане Краків, пише “Динамо Киев Inside”.

Клуб планує укласти договір з “Краковією” про оренду її тренувального комплексу та клубного стадіону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Український футбол у занепаді. А може бути ще гірше

В ефірі авторської програми журналіст Ігор Циганик підтвердив такий крок “Динамо”.

“Усе дуже банально. Це все дорожнеча”, сказав він.

За один матч у Лодзі київський клуб платив 150 тис., а у Кракові утричі менша ціна.

“Динамо” програло “Бенфіці” в кваліфікації Ліги чемпіонів і ризикує вилетіти в Лігу Європи.

“Динамо” підписало контракт з гравцем “Зорі” Владиславом Кабаєвим.