“Не піти мені було б дуже соромно перед собою і сином” – відомий український видавець мобілізувався до ЗСУ

Головна Сторінка » “Не піти мені було б дуже соромно перед собою і сином” – відомий український видавець мобілізувався до ЗСУ

Український видавець, засновник видавництва “Лабораторія” і книжкового дистрибутора “Лібраріус” Антон Мартинов мобілізувався до лав Збройних сил України.

Про це бізнесмен повідомив у Facebook.

“Я мобілізуюсь до ЗСУ. Пройшов всі комісії, отримав документи. Незабаром очікується діджитал детокс у чоловічій компанії на природі”, – сказав видавець.

“Прийшла повістка – не піти мені було б дуже соромно перед собою і сином. Тепер моя дружина візьме на себе додаткове навантаження по бізнесу і з дітьми. Батьки, звісно, теж допомагатимуть”, – розповів Мартинов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Не зволікайте” – ТЦК звернувся до чоловіків

Антон Мартинов повідомив, що цього року пропускає “Книжковий Арсенал”. “Як і заплановані події по наших нових книжках. Пропущу Aspen Action Forum, в якому ми партнери цього року”, – сказав.

“Команди Лабораторія і Librarius продовжують працювати у штатному режимі, але уже без мого операційного залучення. Тепер ваша підтримка буде ще важливішою – куплена книжка собі чи на подарунок дозволить нам продовжувати діяльність у турбулентний час”, – сказав видавець.

Доповнюється.