Не повертайте порожній посуд після частування: який гостинець треба покласти і чому

Головна Сторінка » Не повертайте порожній посуд після частування: який гостинець треба покласти і чому

Якщо до вас завітали гості у дім і принесли із собою їжу у посуді, то важливо знати декілька правил.

Порожній посуд це символ нестачі та бідності. Тому існує повір’я, що не можна повертати порожній посуд, у якому хтось приніс вам їжу або подарунок, пише ukr.media.

Порожній посуд може привертати в дім негативну енергію, таку як убогість, злидні, голод, хвороби та нещастя.

Тому, якщо хтось приніс вам посуд з їжею або подарунком, то ви маєте повернути його не порожнім, а з чимось усередині.

Це свідчитиме про вашу вдячність, щедрість і повагу до дарувальника.

Також це сприятиме обміну позитивною енергією, зміцненню дружби та співробітництва, залученню достатку та процвітання.

Що краще покласти в порожній посуд

Якщо ви хочете подякувати за їжу або подарунок, то ви можете покласти в посуд щось смачне або корисне, наприклад, фрукти, горіхи, цукерки, печиво, мед, джем, чай, каву, спеції, сіль, цукор та інші продукти.

Якщо ви хочете побажати здоров’я і довголіття, то ви можете покласти в посуд щось цілюще або оздоровче, наприклад, лікарські трави, олії, бальзами, свічки, мило, губки, рушники та інші засоби гігієни і косметики.

Якщо ви хочете побажати удачі та грошей, то ви можете покласти в посуд щось грошове або грошово еквівалентне, наприклад, монети, банкноти, лотерейні квитки, підкови, ключі, магніти, фігурки, брелоки та інші предмети, які вважаються символами удачі та багатства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому не варто залишати брудний посуд на ніч. Це варто знати

Якщо ви хочете побажати любові та щастя, то ви можете покласти в посуд щось романтичне або емоційне, наприклад, квіти, листівки, фотографії, сердечка, конверти, листи, вірші, пісні, подарункові сертифікати та інші предмети, що виражають вашу любов.

Порожній посуд це не причина для смутку і розладу, а привід для творчості та фантазії. Повертайте посуд не порожнім, а з чимось усередині, і ви здивуєте й потішите дарувальника, а також привернете у своє життя позитивні зміни.

Багато хто знає прикмету, згідно з якою порожні скляні та пластикові тари не можна ставити на стіл.

Але далеко не все знають, що пляшки, в яких немає вмісту, бажано взагалі не тримати в будинку. Такі ємності потрібно викинути за першої можливості, щоб захиститися від бід та невдач.