Не робіть так більше: як правильно зберігати парфуми, щоб не змінився аромат

Головна Сторінка » Не робіть так більше: як правильно зберігати парфуми, щоб не змінився аромат

Парфум тонко підкреслює індивідуальність кожної жінки та чоловіка. Хтось користується одним, а інші мають цілу колекцію парфумів та туалетної води.

Але треба знати кілька правил, як правильно зберігати парфуми, щоб вони не змінювали свій аромат, пише apostrophe.

Відсутність світла

Найбільша помилка зберігати парфуми без заводської коробочки у відкритому місці. Прямі сонячні промені або штучне світло лампи згубно позначаються на парфумерній продукції. У парфумах піднімається температура, реакції відбуваються швидше, тому аромат швидше псується. Туалетна вода, залишена на світлому місці, стане непридатною вже за кілька днів. А парфумерна вода зіпсується набагато швидше, оскільки містить у складі більше натуральних компонентів.

Зберігайте парфуми і туалетну воду в упаковці та в темній шафі.

Стабільна температура

Різкі перепади температури можуть негативно вплинути на склад аромату. Тому не рекомендується тримати флакон із парфумами в автомобілі. Також великою помилкою є зберігання парфумів біля батарей або в холодильнику. В останньому випадку туалетна вода вбере запахи продуктів, що призведе до псування аромату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зберегти запах парфумів на увесь день

Оптимальна температура для зберігання парфумів та туалетної води 17-22 градуси.

Відсутність вологості

Поширена помилка багатьох зберігати парфумерію у ванній кімнаті. Підвищена вологість негативно впливає на формулу аромату. Оптимальна вологість зберігання парфумів і туалетної води не повинна перевищувати 70%.

Відсутність руху

Парфумерні вироби не люблять струсу, тому не зберігайте їх у висувному ящику та не носіть із собою у сумочці. При постійному русі аромат швидко зміниться і не буде таким, яким був спочатку. Якщо хочете носити парфум із собою, придбайте міні-версію або пробник. А великий флакон залиште вдома.

Парфум тримається довше на чистій та зволоженій шкірі. Тому спочатку на шкіру слід нанести зволожувальний лосьйон або крем, а сам парфум через 10 хв. Також можна використати звичайний вазелін. Він надійно закріплює аромат.

Парфум слід наносити на найтепліші ділянки тіла, де можна відчути пульс. Це шия, потилиця, зап’ястя, тильна сторона колін і ліктів. Також можна розпорошити парфум на чисте волосся, яке добре поглинає запахи.