Нехай падає сніг, а не ракети: найкращі вітальні листівки з першим днем зими

Головна Сторінка » Нехай падає сніг, а не ракети: найкращі вітальні листівки з першим днем зими

1 грудня в Україну прийшла календарна зима з легким морозом та снігом.

До Нового року залишився всього лишень один місяць, а до початку зимових свят лічені дні. А значить настає період гарячого чаю, теплих ковдр і посиденьок довгими вечорами.

Gazeta.ua підготувала добірку найкращих та найтепліших листівок з привітаннями.

Не забудьте привітати своїх рідних і друзів із першим днем зими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шість тем, які заборонено обговорювати під час застілля

Побажайте, щоб наступні три місяці були для них щасливими. Щоб жили у спокої, мирі і без війни. Хай ця зима подарує омріяну перемогу над російськими окупантами.

Під час підготовки до різдвяно-новорічних свят багато українців встановлюють вдома святкову ялинку. Однак далеко не всі знають, коли можна ставити ялинку, щоб майбутній рік був вдалим.

Якщо ви встановите і нарядите ялинку в день святого Миколая в цей день за старим або новим стилем, то зможете “притягнути” в своє життя благополуччя і фінансовий зліт. Ідеальний варіант і для дітей, адже разом з подарунками від Миколая вони отримають і додаткову атмосферу свята.

Якщо ви не визначилися, якого числа треба ставити ялинку, але втомилися від проблем і життєвих негараздів, нарядіть зелене дерево 22 грудня. Народні прикмети свідчать, що такий підхід забезпечить захист на весь рік. У цю дату ніч найкоротша, а день найдовший, значить, нечиста сила втрачає свою могутність і не зможе вам нашкодити.