Непокоїть ATACMS: РФ на тлі допомоги Україні від США активізувала будівництво укріплень в Криму

Головна Сторінка » Непокоїть ATACMS: РФ на тлі допомоги Україні від США активізувала будівництво укріплень в Криму

Росіяни активізують будівництво укріплень у тимчасово анексованому Криму на тлі міжнародної допомоги Україні.

Окупанти розпочали будівництво фортифікаційних споруд по всьому півострову. Про це повідомив підпільний рух “АТЕШ” у Telegram.

“Ми спостерігаємо цей процес біля берегової лінії на адміністративному кордоні з Херсонською областю, а також у центрі півострова. Зводяться нові окопи, зміцнюються старі та посилюється охорона логістичних об’єктів”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У домовленостях про ATACMS для України всі крапки розставлені – Зеленський

Підпільники вважають, що, ймовірно, це відбувається на тлі військової та фінансової допомоги для України з боку союзників.

“Новини про швидке надходження на озброєння СОУ балістичних ракет ATACMS дуже непокоїть російську владу. Адже ці ракети у поєднанні з винищувачами F-16 та іншими засобами можуть знищити так званий Кримський міст, що кардинально змінить ситуацію на полі бою”, – йдеться у повідомленні.

У найближчому пакеті військової допомоги від США Україна може отримати, зокрема, тактичні ракети ATACMS збільшеного радіусу дії.

Ці ракети прямо прописані в законопроєкті. Про це в інтерв’ю CBS-News заявив голова сенатського комітету з питань розвідки Марк Ворнер.

За словами сенатора, якщо із проходженням законопроєкту в Сенаті все буде гаразд, поставки самої зброї можуть стартувати вже під кінець наступного тижня.

Ворнер додав, що Пентагон вже мав підготувати ракети ATACMS до передачі Україні.