Єфросініна розсекретила, де служить її чоловік

Головна Сторінка » Єфросініна розсекретила, де служить її чоловік

Українська ведуча Маша Єфросініна вперше сказала, де служить її чоловік – Тимур Хромаєв.

В інтерв’ю “УП” блогерка зазначила, що її коханий – командир роти у 112 бригади київської тероборони.

“Займається радіоелектронною боротьбою. Він був на Запорізькому напрямку, загалом по різних об’єктах їздить по країні”, – поділилась зірка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Єфросініна вперше відповіла, чи спілкується з рідною сестрою, яка живе в Росії

Додала, що за два роки повномасштабного вторгнення Тимур став жорстким та замкнений.

“Коли ми раніше перед сном могли щось почитати або подивитися, то тепер, коли він буває в Києві, перед сном він обов’язково показує мені, як вони нищать цілі: “Подивися, подивися, це ми, а оце розлетілися ворожі ноги й руки” – романтика. Але я бачу, що його це тримає. І коли я починаю рвати на собі волосся: “Скажи, що буде?”, він відповідає: “Боротися будемо, а які варіанти”, – підсумувала Маша.

Нагадаємо, Хромаєв майже повністю втратив свій бізнес в Україні, який будував роками. Причиною став повномасштабний напад Росії. Бізнес Хромаєва був розташований у тих містах, які окупанти зруйнували. Єдине, що дало Хромаєву сили вижити ментально це йти захищати Україну. На початку повномасштабної війни чоловік поставив Єфросініну перед фактом, що пішов до добровольчого батальйону Збройних сил України. Телеведуча стверджує, що коханий був під Херсоном, Кривим Рогом на Дніпропетровщині. І робив “дуже багато речей”, які допомагали ЗСУ.