Сили оборони України продовжують просуватися біля Роботиного у Запорізькій області.
Українські війська хоч і нешвидко, але витісняють ворога. Про це в ефірі національного телемарафону розповів речник об’єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун, передає Gazeta.ua.
“Ми продовжуємо видавлювати противника. Нешвидко, але певні успіхи є”, ‒ сказав Штупун.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ тиснуть на російські війська біля Роботиного та під Бахмутом ‒ британська розвідка
За його словами, росіяни перекидають у напрямку Роботиного підрозділи повітряно-десантних військ. Загарбники також намагаються відновити втрачені позиції, але безуспішно.
Окрім того, українські захисники продовжують стримувати наступ російських військ поблизу Авдіївки та Мар’їнки.
“Там ворог більше застосовує підрозділи “Шторм-z”. Протягом доби на цьому напрямку противник здійснив 10 невдалих спроб витіснити наші підрозділи із займаних позицій. Ворог не полишає спроб атакувати у районах Новокалинового, Красногорівки і Пречистівки Донецької області”, ‒ додав Штупун.
Українські війська активізували свої зусилля поблизу Новомайорського Донецької області.
Зараз там тривають запеклі бої за контроль над населеним пунктом. Загострилась також ситуація на Куп’янсько-Лиманському напрямку. Про це свідчать нові карти бойових дій, опубліковані Інститутом вивчення війни (ISW).