Німеччина не скасувала обмеження щодо атак по російській території – речник федерального уряду

Головна Сторінка » Німеччина не скасувала обмеження щодо атак по російській території – речник федерального уряду

Німеччина не розширювала дозвіл на використання своєї зброї виключно по військових об’єктам виключно на прилеглій до Харківської області російській території.

Це було б неможливо з огляду на дальність дії цієї зброї, сказав на брифінгу в понеділок речник федерального уряду Німеччини Штеффен Гебештрайт, передає “Укрінформ”.

“Що стосується німецьких озброєнь, то радіус їх дії є значно меншим, ніж дальність американських. Отже з боку Берліна жодних змін тут немає. Йдеться дуже конкретно про території, які межують з Україною, про прикордоння. Німецьку зброю не можна порівнювати з американською, бо не можна порівнювати дальність дії”, – сказав речник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Німеччина оголосила про новий пакет військової допомоги Україні на пів мільярда євро

Рішення дозволити атакувати територію РФ відбулося тому, що окупанти обстрілюють велике місто Харків і область саме зі своєї території.

У Берліні взяли до уваги інформацію Міноборони США щодо того, що Україна може використовувати американську зброю для ударів по російських військах у будь-якій точці через кордон із Росією, а не лише поблизу Харківської області.

Президент Сполучених Штатів Америки Джозеф Байден надав дозвіл Україні завдавати ударів по території країни-агресорки Російської Федерації зброєю, яку передав Вашингтон.