Німеччина першою їде в Катар: результати матчів кваліфікації Кубка світу

Головна Сторінка » Німеччина першою їде в Катар: результати матчів кваліфікації Кубка світу

11 жовтня відбулися матчі восьмого туру кваліфікації до Кубка світу в групах J,Н,G, та Е.

Gazeta.ua знайомить із їхніми результатами.

Збірна Німеччини першою кваліфікувалася на Кубок світу. Команда Гансі Фліка в гостях розгромила Північну Македонію – 4:0.

Перший тайм пройшов без забитих голів, а після перерви німці знищили суперника. Дубль на свій рахунок записав нападник “Челсі” Тімо Вернер.

В іншому матчі групи J Румунія перемогла Вірменію – 1:0.

Німеччина із 21 балом за два тури лідирує в групі. Румуни мають у своєму активі 13 очок та йдуть другими.

У групі Н росіяни в гостях перемогли Словенію – 2:1. Команда Валерія Карпіна забила двічі за 5 хв. та змогла утримати перемогу.

Втратила очки збірна Хорватії. Команда Златко Далича зіграла внічию вдома зі Словаччиною – 2:2. Гості виходили двічі вперед, але хорвати щоразу відігрувалися. В кінці матчу господарі забили переможний гол, але його скасували.

В іншому матчі групи Кіпр зіграв внічию із Мальтою – 2:2.

Росіяни стали лідерам групи. На одне очко відстає Хорватія.

Збірна Білорусі нічого не змогла протиставити вдома Чехії в групі Е. Гості забили по одному м’ячу в кожному з таймів.

В іншому матчі групи Естонія вдома мінімально програла Уельсу – 0:1.

Впевнено лідирує в групі Бельгія. Чехія відстає на п’ять очок та має на одну гру більше.

Збірна Нідерландів знищила Гібралтар – 6:0. Менфіс Депай записав на свій рахунок дубль, а захисник “Ліверпуля” Вірджил ван Дейк забив вперше після важкої травми.

Латвія програла Туреччині в іншому матчі групи G. Гості змогли вирвати перемогу на восьмій доданій до матчу хвилині – 1:2.

Норвегія завдяки дублю Мохаммеда Ельюнуссі здолала Чорногорію.

Збірна Нідерландів лідирує у групі, маючи в активі 19 очок. На два менше в Норвегії.

12 жовтня матч відбору до Кубка світу проведе Україна. Команда Олександра Петракова прийматиме боснійців у Львові. Початок гри о 21:45. Звіт про гру та онлайн-трансляцію читайте на нашому сайті.

Збірна України посідає друге місце в групі. Команда Петракова на чотири очки відстає від Франції та випереджає боснійців на один пункт.