Нова частина шутеру Call of Duty Black Ops 6 буде безкоштовною для підписників Game Pass

Головна Сторінка » Нова частина шутеру Call of Duty Black Ops 6 буде безкоштовною для підписників Game Pass

Найпродаваніша серія шутерів Call of Duty повертається з новою частиною – Black Ops 6.

Цього разу вона буде доступна підписникам сервісу Xbox Game Pass у день релізу. Причому, без прив’язки до того чи іншого тарифу, пише “УНІАН”.

Microsoft заявила порталу Eurogamer, що в Call of Duty: Black Ops 6 можна буде зіграти на Xbox і ПК у рамках підписки Xbox Game Pass Ultimate, PC Game Pass і Xbox Game Pass для консольних користувачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Epic Games Store безкоштовно роздають найкращу гру 2014 року

Інакше кажучи, грошова перепона для входу в один із наймасштабніших комерційних блокбастерів року прямо на релізі знизиться з 70 до 11 доларів вартість підписки на місяць.

Перед анонсом Call of Duty: Black Ops 6 часто проскакувала інформація про те, що Microsoft розглядає можливість змінити тарифи Game Pass або підвищити їхню вартість. Якщо зміни в сервісі і будуть, то поспішати з ними, судячи з усього, не хочуть.

Сюжет нової Call of Duty розгорнеться навколо війни в Перській затоці, а гравцям належить розплутати складну теорію змови політиків, які керують світом.

А ще ходять чутки, ніби в Black Ops 6 мають намір обіграти теракт 11 вересня. Більше деталей про гру розкажуть 9 червня.