Удари по території РФ західною зброєю: у Кремлі нервово відреагували

Головна Сторінка » Удари по території РФ західною зброєю: у Кремлі нервово відреагували

В Кремлі нервово відреагували на підтримку деякими країнами НАТО можливості застосування Україною західних озброєнь для ударів по території РФ.

Зокрема, прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков звинуватив Альянс у провокуванні нового рівня напруженості і підштовхуванні України до продовження “безглуздої війни”. Про це інформують росЗМІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Данія не проти, щоб Україна завдавала ударів по Росії з F-16

“Ми чуємо дуже багато войовничих заяв. Це не що інше, як провокування нового рівня напруженості. Ми розуміємо, що, на жаль, ця негативна тенденція у їхньому (країн НАТО -Gazeta.ua) підході зберігається, вони провокують Україну на продовження цієї безглуздої війни. Самі мають намір продовжувати війну з нами – війну у прямому та переносному значенні”, – сказав він.

При цьому речник Кремля заявив, що така політика НАТО “неминуче матиме свої наслідки”.

“Це зрештою завдаватиме великої шкоди інтересам тих країн, які пішли шляхом ескалації напруженості”, – пригрозив Пєсков, не уточнивши про яку саме шкоду йдеться.

Союзники, які постачають зброю Україні, мають скасувати заборону на її використання для ураження військових об’єктів на території РФ.

Інакше Сили оборони не зможуть ефективно захистити територію України, особливо прикордонні райони, які жорстоко атакує агресор. Про це в інтерв’ю The Economist заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.