Новий тренд – приховані двері: у чому їх особливості

Головна Сторінка » Новий тренд – приховані двері: у чому їх особливості

А ви знали, що у дизайні з’явився актуальний тренд поєднувати натуральні матеріали та останні інновації? Наприклад, встановлювати двері-невидимки. Це одне із найпопулярніших нововведень, яке зустрічається практично у кожному дизайнерському проекті.

Такі моделі називають по-різному приховані двері чи “невидимки”. Зрозуміло, вони не зникають, а зливаються з інтер’єром. Ступінь їх “малопомітності” залежить від схожості обробки стін та дверей. Іноді від наявності “маскуючих” елементів, якщо такі використовуються.

Приховані двері: звідки береться ефект “невидимості”

Він забезпечується за рахунок того, що двері:

встановлюються у спеціально відведену нішу, щоб полотно знаходилось у єдиній площині зі стіною;

монтуються на приховані петлі;

повністю зливаються із загальним інтер’єром кімнати за рахунок унікального оздоблення.

Приховані міжкімнатні двері розривають усі звичні шаблони про те, як має виглядати сучасний інтер’єр. Але в цьому і полягає їхня фішка. Зате вони дозволяють створити в будинку легку та гармонійну атмосферу за рахунок “повної відсутності” дверного полотна.

7 причин встановити собі двері прихованого монтажу

Прихований монтаж дверей надає низку переваг:

1. За рахунок “невидимості” дверей кімната повністю перетворюється.

2. Можна встановлювати будь-які двері: широкі та вузькі, 3-метрові та стандартні висоти, розстібні, маятникові або рото-двері.

3. За рахунок відсутності лиштви інтер’єр виходить легким та повітряним.

4. Приховані двері підходять для кімнат з обмеженою площею.

5. Завдяки величезній різноманітності декорів дуже легко підібрати двері під будь-який стиль інтер’єру.

6. Приховані скляні двері візуально збільшують приміщення.

7. Будь-яку кімнату в будинку можна зробити потайною (діти будуть у захваті!).

Прихований монтаж дверей: необмежені можливості оформлення кімнат

Двері-невидимки не відволікають від основної ідеї та творчої концепції інтер’єру. А це завжди важливо. Тонка смужка по периметру та дверна ручка дві “дрібниці”, за якими можна здогадатися, що тут стоять двері. Але за бажання і їх нескладно сховати.

Приховані двері декоруються різними матеріалами: фарбою, декоративною штукатуркою, шпалерами. Це позбавляє від болісного пошуку відповідної моделі. Досить просто наклеїти на двері та стіни шпалери, не розриваючи їх. Або нанести грифельну фарбу, створивши дошку, на якій дитина зможе малювати крейдою.

Також такі двері візуально розвантажують інтер’єр від зайвих елементів. Але функціональність та призначення полотна зберігається. Це робить двері-невидимки чудовим варіантом для інтер’єрів, оформлених у стилі hi-tech, мінімалізм та модерн.