fbpx

Нуланд закликала Зеленського до максимальної єдності у країні

Головна Сторінка » Нуланд закликала Зеленського до максимальної єдності у країні

Політичний експерт Євген Магда прокоментував заяву заступниці Державного секретаря США Вікторії Нуланд під час традиційного брифінгу. Вона, зокрема, звернулася до української влади і закликала її берегти єдність українців в умовах російської агресії.

Нуланд не перший рік опікується Україною у демократичних адміністраціях, за президента США Джо Байдена пішла на підвищення. Публічне викриття нею агресивних планів РФ це ніщо інше як заклик до консолідації українського суспільства, який, серед іншого, означає “не чіпайте опозицію”, написав Магда у Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ вже підготувала план саботажу в Україні – Нуланд

“Я не впевнений, що у Вашингтоні вважають президента Володимира Зеленського “своїм мерзотником”, але там не працюють через анонімні телеграм-канали, віддаючи перевагу публічній дипломатії. У Вашингтоні добре розуміють, що атака української влади на лідера опозиції Петра Порошенка в умовах нарощування кількості російських військ біля українських кордонів може мати драматичні наслідки не лише для Зеленського, але і для України в цілому”, пише Магда.

“Думаю, до кінця цього тижня ще пара-трійка впливових західних медіа розпишуть перспективи арешту Порошенка та можливостей РФ використати це у власних цілях. Для “жирафів”, як то кажуть”, зазначає експерт.

11 січня заступниця Держсекретаря Нуланд на брифінгу у Державному Департаменті США, коментуючи російську ескалацію поблизу кордонів України, закликала Банкову до національної єдності і дотримання європейських стандартів.

“Я хотіла б сказати українському народу та українському керівництву, що абсолютно важливо у цей момент демонструвати національну єдність, постійно доводити, як ви це завжди доводили, що ваша незалежність, ваш суверенітет це ваші європейські прагнення. Зараз важливо бути єдиними в контексті того, що відбувається”, сказала Нуланд.

Раніше Печерський районний суд Києва арештував майно п’ятого президента, лідера “Європейської Солідарності” Петра Порошенка.

Співголова фракції “ЄС” Ірина Геращенко назвала це “політичними репресіями проти опозиції і її лідера, вибірковим правосуддям, залякуванням і тиском”.