“Нижче дна”: у мережі обговорюють російські агітки із зірками Голлівуду Деппом та Кутчером

Головна Сторінка » “Нижче дна”: у мережі обговорюють російські агітки із зірками Голлівуду Деппом та Кутчером

У тимчасово захопленому Алчевську Луганської області російські загарбники зобразили Ештона Кутчера та Джонні Деппа на банері з героями СРСР. Користувачі мереж бурхливо реагують на ще один фейк окупантів.

Фото банера, на якому зображені світові знаменитості, опублікував користувач Facebook Павло Диба.

Окупаційна влада видала фото акторів з Голлівуду за світлини захисників міста. Росіяни відредагували знімки, додали радянську військову форму та вигадали нові імена – “Бабанін Микола Андрійович” та “Липовенко Петро Миколайович”.Виявилось, що фото реального Миколи Бабаніна можна знайти в Інтернеті.

“Алчевці герої Радянського ордену Слави”, – написано на банері.

Така новина викликала резонанс серед користувачів мережі. Пишуть і про те, чи в курсі Джонні Депп, що він герой, і чи знає Міла Куніс, де був Кутчер.

Подружжя акторів Ештон Кутчер та Міла Куніс, яка народилася в Чернівцях, збирає кошти на допомогу Україні. Пара вже зібрала понад 30 мільйонів доларів, а також пожертвувала українцям 3 мільйони з особистого рахунку.