Обстановка на Харківщині загострилась. Тривають бої вздовж кордону – Сирський

Головна Сторінка » Обстановка на Харківщині загострилась. Тривають бої вздовж кордону – Сирський

Ситуація на фронті – загострена.

Російські окупаційні війська активно атакують наші підрозділи на декількох напрямках з метою просування вглиб території нашої держави. Про це у неділю, 12 травня, повідомив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський.

Цього тижня обстановка на Харківщині суттєво загострилась. На даний час там тривають бої у прикордонних районах вздовж державного кордону з РФ, сказав генерал.

“Обстановка складна, але Сили оборони України роблять все, щоб утримати оборонні рубежі та позиції, наносять ворогу ураження”, – заявив головнокомандувач ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни вранці обстріляли житлові будинки на Харківщині, вбили жінку

“Підрозділи Сил оборони ведуть жорсткі оборонні бої, спроби російських окупантів прорвати нашу оборону зупинено. Працює наша розвідка, артилерія, підрозділи безпілотних систем. Ми знаємо плани ворога і гнучко реагуємо на всі його дії. Для підсилення оборони вживаються всі необхідні заходи та оперативно приймаються рішення, в тому числі кадрові”, – сказав Сирський.

На Куп’янському, Сіверському, Лиманському і Покровському напрямках тривають гарячі бої, ситуація дуже динамічно змінюється, повідомив генерал.

“В одних районах противник має частковий успіх, в інших – Сили оборони витісняють противника та покращують своє тактичне положення”, – сказав Сирський.

“На Краматорському напрямку противник не полишає спроб оволодіти містом Часів Яр, продовжує наступальні дії східніше міста. Безуспішно намагається відновити втрачене положення в районі Кліщіївки”, – розповів головком.

Попри складну ситуацію на фронті проводиться ротація підрозділів для відпочинку військовослужбовців і відновлення боєздатності бригад, сказав Сирський.

“Разом до перемоги. Слава Україні”, – звернувся головнокомандувач ЗСУ.

Вчора президент Володимир Зеленський повідомив про оборонні операції на Харківщині. Сказав про бої у районі сіл Стрілеча, Красне, Мороховець, Олійникове, Лукʼянці, Гатище і Плетенівка.

Протягом минулої доби відбулося 155 боєзіткнень, повідомив вранці Генеральний штаб ЗСУ.