Ocean Mall на Либідській планують відкрити взимку – брокер ТРЦ

Головна Сторінка » Ocean Mall на Либідській планують відкрити взимку – брокер ТРЦ

ТРЦ Ocean Mall на Либідській у Києві, відкриття якого анонсувалося на вересень, почне працювати не раніше зими.

Про це заявив гендиректор NAI Ukraine Віталій Бойко, компанія якого є брокером ТРЦ і займається залученням орендарів, повідомила LIGA.net.

“У серпні-вересні лише почнеться допуск орендарів на площі. Стандартний ремонт – два-три місяці. Тому прогнозоване відкриття – це зима 2024-25”, – сказав Бойко.

Площі торгового центру вже зарезервовані на 70%.

За словами гендиректора, здавати їх закінчили у 2021 році. Однак серед орендарів була велика частка російського бізнесу, пишуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євро стрімко подешевшав, що з доларом

“Компанія Bulldozer Group (холдинг, який належить російському олігарху Олександру Орлову) орендувала 8000 кв. м, італійський універмаг COIN – це франшиза, яка належить російським бізнесменам. Зараз власник проєкту відмовився від усього, що має російське керівництво. Тому у нас з’явилися вільні площі”, – сказав Бойко.

Він заявив про українські бренди, які стали цікавими для ТРЦ.

“Українські бренди не втратили позицій, а сформували свій клієнтський пул”, – сказав Бойко.

ТРЦ Ocean Mall будує київський девелопер Вагіф Алієв. Зараз його компанії записані на доньку Марину Дорохіну. Алієв є один з основних претендентів на приватизацію сусіднього ТРЦ Ocean Plaza, повідомила LIGA.net.

На будівельному майданчику між станціями метро “Деміївська” – “Либідська” тривають роботи. Рух потягів планують відновити “синьою” лінією метро на початку осені, повідомили у Київському метрополітені.