fbpx

Одна з областей повертає школярів та студентів до очного навчання

Головна Сторінка » Одна з областей повертає школярів та студентів до очного навчання

У Львівській області учні 5-11 класів та студенти вищих навчальних закладів повертаються до очного навчання з 22 листопада.

Відповідне рішення ухвалила комісія з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій 16 листопада, повідомила пресслужба Львівської ОДА.

“Сьогодні обласна комісія ТЕБ і НС прийняла рішення про відновлення з 22 листопада відвідування закладів освіти здобувачами освіти 5-11 класів закладів загальної середньої освіти та вищих навчальних закладів за дотримання певних умов”, – ідеться в повідомленні.

Відновити очне навчання зможуть ті заклади, де всі працівники мають:

– документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від коронавірусу;
– міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує вакцинацію від Covid-19 (зелені сертифікати), які включені ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;
– негативний результат ПЛР-тесту, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема, з використанням мобільного додатка “Дія”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус вбив рекордну кількість українців за добу

В ОДА нагадали, що 8 листопада набрав чинності наказ, яким затвердили перелік обов’язкових до вакцинації професій.

“Таким чином, навіть після відновлення очного навчання в закладах освіти, працівники у яких відсутні щеплення проти Covid-19, підлягають відстороненню від роботи”, – йдеться у повідомленні.

У Львові з 15 листопада за шкільні парти повернули лише учнів 1-4 класів.

Відновити очне навчання для школярів 1-4 класів вимагають і в Києві. Однак зробити це не дозволяє епідситуація. У лікарнях із коронавірусом і підозрою на хворобу перебувають 85 дітей. Четверо з них у реанімаціях. У зв’язку з цим учні молодшої школи продовжують навчання дистанційно.