fbpx

Офшори і Зеленський опинились на перших шпальтах світових медіа – Геращенко

Головна Сторінка » Офшори і Зеленський опинились на перших шпальтах світових медіа – Геращенко

Правоохоронні органи закривають очі на розслідування світових медіа про те, що президент Володимир Зеленський фігурує у розслідуванні Pandora Papers про офшори.

Про це з трибуни Верховної Ради заявила співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко.

“Зеленський все життя мріяв потрапити на шпальти світових медіа. Мрії збуваються. І сьогодні “офшорний президент” на перших сторінках BBC, Guardian, Washington Post”, констатує Геращенко.

“Мова про те, що могло бути виведено злочинним шляхом більше 40$ млн з “ПриватБанку”, куди держава для рефінансу влила 155 млрд грн”, пояснила Геращенко.

“І тому, дорогі пенсіонери, коли ви запитуєте, а чому у вас пенсія 1700 грн, запитайте про це у президента. Який, відповідно до розслідування мого колеги Володимира Ар’єва, за 5 найважчих років сплатив знаєте скільки податків? В 2014 році нуль. В 2015 році 3 тис. грн. А за п’ять найважчих років, перед своїм президентством цей “дуже успішний бізнесмен” сплатив з 10 компаній лише мільйон 300 грн податків”, нагадала співголова фракції.

“Чи порушать правоохоронні органи кримінальні справи проти президента? Очевидно, що ні, тому що всі вони були на дискотеці в Трускавці”, нагадала Геращенко.

Вона також зауважила, що Зеленський у Трускавці зізнався у тому , що саме він подзвонив білоруському диктатору Олександру Лукашенку і повідомив про “вагнерівців”.

“Там він зізнався ще і в державному злочині, в тому, що саме він зателефонував Лукашенку і розповів, що вагнерівці заїхали на його територію. А його колишня прессекретарка на олігархічному каналі пішла далі: вона сказала, що Лукашенко в розмові з президентом ще обіцяв обов’язково віддати вагнерівців. Тому мова йде і про державну зраду. Чи буде цьому присвячено РНБО? Очевидно, що ні”, резюмує Геращенко.

3 жовтня 2021 року розслідувачі “Слідство.Інфо” опублікували фільм “Офшор 95”, де мовиться про бізнес Зеленського і його оточення. Зокрема розслідувачі з’ясували, що офшорна мережа “кварталівців” могла отримувати від компаній олігарха Ігоря Коломойського мільйони через кіпрську філію “ПриватБанку”.