Оголошено обовʼязкову евакуацію з 12 прикордонних сіл Чернігівщини

Home Новини звідусіль Оголошено обовʼязкову евакуацію з 12 прикордонних сіл Чернігівщини

На Чернігівщині на запит військових прийняли рішення про обовʼязкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів області.

Рада оборони ухвалила рішення про обовʼязкову евакуацію з прикордоння Чернігівщини з 1 липня. Це був запит від військових. Очільник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус повідомив подробиці.

Йдеться про 12 прикордонних населених пунктів у чотирьох громадах:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти намагаються прорватися до центру Гуляйполя

Городнянська ТГ: Лемешівка, Мощенка;
Корюківська ТГ: Прибинь, Шишківка, Рудня;
Новгород-Сіверська ТГ: Воробʼївка, Камінь, Камʼянська Слобода, Карабани, Чайкине;
Семенівська ТГ: Газопровідне; Олександрівка”.

Евакуацію мають завершити за два місяці.

Також є рішення про продовження заходів обовʼязкової евакуації із семи прикордонних сіл, де вона оголошувалася взимку.

Російським загарбникам повністю не вдається зупинити трафік поблизу Дружківки. Російським загарбникам повністю не вдається зупинити трафік, а фронт потрібно тримати, і військові їздять постійно. Пікапами, квадроциклами і навіть САУ “Паладіном”.