Окупантам дали команду здаватися – генерал про ситуацію на півдні

Home Новини звідусіль Окупантам дали команду здаватися – генерал про ситуацію на півдні

На півдні російські окупанти намагаються домовлятися із Збройними силами України.

Ворог перебуває в пригніченому стані. Про це розповів генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко.

“Наскільки нам відомо, їм дали команду не відкривати вогонь, а проводити перемовини з українськими військовими та звільняти окуповані території”, – зазначив офіцер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ми не хотіли сюди їхати, тепер думаємо, що робити” російські окупанти просяться в полон

За два тижні на півдні України росіяни втратили: 1 800 солдатів; два літаки; два вертольоти; понад 120 танків; понад 130 артилерійських систем; понад 20 реактивних систем залпового вогню.

“Завдяки сучасній техніці, що нам надають міжнародні партнери, артилерійськими ударами ЗСУ були знищені мости, 150 командних пунктів РФ, близько 70 баз, де зберігаються боєприпаси”, – додав генерал-майор.