За минулу добу Сили оборони збільшили загальні бойові втрати окупаційної армії Росії. Захисники України нейтралізували ще 1 350 російських військових, знищили майже 60 артсистем і 488 одиниць автотехніки.
Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Довіра росіян до Путіна обвалилася до історичного мінімуму – опитування
Протягом минулої доби збільшились загальні бойові втрати російської армії.
Орієнтовні дані з 24.02.22 по 27.06.26 змінились:
– собовий склад: знешкоджено близько 1 399 720 (+1 350) військових;
– танки: 12 060 (+1) одиниць;
– бойові броньовані машини: 24 835 (+12) одиниць;
– артилерійські системи: 44 857 (+58) одиниць;
– РСЗВ: 1 899 (+3) одиниць;
– наземні робототехнічні комплекси: 1 740 (+11) одиниць;
– БПЛА оперативнотактичного рівня 375 611 (+1 951) одиниць;
– крилаті ракети: 4 790 (+3) одиниць;
– автомобільна техніка і автоцистерни: 112 634 (+488) одиниць;
– спеціальна техніка: 4 353 (+5) одиниць.
На території України зараз перебувають 721 300 російських військовослужбовців.
Київ більше не програє війну, але це ще не переломний момент. Про це сказав головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Сирський в інтерв’ю газеті The Times.
Він у своєму інтерв’ю пояснює, як Сили оборони працюють над обмеженням можливостей очільника Кремля Володимира Путіна і коли можна очікувати справжнього перелому у війні.