Окупанти погрожують “ямою” за відмову від паспорта РФ – ЦНС

Головна Сторінка » Окупанти погрожують “ямою” за відмову від паспорта РФ – ЦНС

На захоплених територіях Херсонської області окупанти тероризують людей, які відмовляються отримувати російські паспорти.

Загарбники застосовують погрози і показові покарання, повідомив Центр національного спротиву (ЦНС).

“У населених пунктах тимчасово окупованої Херсонщини росіяни знущаються з цивільного населення. За відмову від паспорта вони погрожують “ямою”. Неодноразово окупанти проводили показові покарання на чоловіків одягали мішки і кидали в окопи”, йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський обстріл Херсона: зросла кількість поранених

За даними ЦНС, у Генічеську загарбники піддають жорстоким тортурам громадян з проукраїнськими поглядами та тих, хто не бажає виконувати вимоги місцевої окупаційної так званої “влади”.

“Місцеве населення тимчасово окупованих територій продовжує чинити спротив примусовій паспортизації. Темпи видачі російських паспортів занадто низькі, через що окупаційні адміністрації отримують системні догани від кремлівських кураторів”, зауважили в повідомленні.

На тимчасово окупованих територіях Луганщини росіяни роблять все можливе для пришвидшення примусової паспортизації. Зокрема, містами й селами регіону “гастролюють” пересувні пункти оформлення і видачі паспортів РФ, повідомила місцева влада.

Окупанти заздалегідь сповіщають громадян про місце та час прибуття пересувного пункту, а також допомагає у перекладі документів.