Окупанти продали квартиру Зеленської в Криму: хто власник

Головна Сторінка » Окупанти продали квартиру Зеленської в Криму: хто власник

Ялтинську квартиру дружини президента Олени Зеленської купила москвичка Ольга Ліповєцкая. Віддала за житло 44,3 мільйона рублів (за нинішнім курсом близько 476 тисяч доларів Gazeta.ua.).

Її чоловік – адвокат Іван Тучков – працював в управлінні внутрішніх справ по Центральному адміністративному округу Москви, повідомляють російські Telegram-канали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кримські окупанти заявили про “націоналізацію” квартири Зеленської і будівлі Меджлісу

Кримська влада спочатку націоналізувала трикімнатну квартиру Зеленської, а потім виставила на аукціон

На платформі “ГІС “Торги” йдеться, що на продаж виставили майно в смт Лівадія (Ялта) по вул. Батурина, буд. 44 А, кв. 501, площею 119,5 кв. м. Початкова вартість лота становила 24,6 мільйона рублів. На торги заявилися дві мешканки Москви. У підсумку переможницею стала Ольга Липовецька, яка запропонувала на 1,2 мільйона рублів більше за свою конкурентку.

Ліповєцкая розповіла, що у неї “звичайна сім’я, яка дивилася квартиру для себе, щоб діти пожили в хорошому кримському кліматі”. Жінка вважає, що ці апартаменти “не заслуговують на особливу увагу”.

У 2019 році видання Reuters опублікувало розслідування, у якому йшлося, що Олена Зеленська у 2013 році купила в Криму у колишнього народного депутата та олігарха Олександра Буряка квартиру менше, ніж за половину ринкової вартості.

Дружина президента України нібито заплатила за неї $163 893, тобто ціна склала $1263 за квадратний метр. Тоді як на той час квартири у цьому ЖК продавалися за ціною від $2500 до $3000 за квадратний метр.

У помешканні є кілька приміщень: вітальня з панорамним вікном на балкон, а також спальна кімната з ванною і кухня, поєднана з їдальнею. У квартирі немає меблів та розеток, однак встановлений санвузол.