Як почистити лійку душа за допомогою соди та оцту

Головна Сторінка » Як почистити лійку душа за допомогою соди та оцту

Кожен власник ванни або душової кабіни рано чи пізно стикається із проблемою у вигляді забруднення лійки душа вапняними відкладеннями та іншим брудом.

Так, жорстка вода провокує утворення відкладень, і рясні струмені води перетворюються на дощик, що ледь крапає. Gazeta.ua розповість, як без проблем почистити лійку для душу за допомогою таких простих засобів, як оцет і сода.

Для початку процедури зніміть лійку з кріплення. Це полегшить процес очищення та запобіжить випадковому потраплянню розчинів на інші поверхні.

Далі змішайте рівну кількість оцту і води в пластиковій або скляній ємності. Потім приготуйте пасту з соди і трохи води, щоб отримати консистенцію, схожу на густу кашу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно мити холодильник, щоб не був бруднішим за сидіння унітазу

Далі занурте лійку в розчин з оцту і води. Цей розчин допоможе зруйнувати вапняні відкладення, потім, використовуючи пасту з соди, акуратно нанесіть її на поверхню лійки і дайте їй настоятися протягом 15-20 хв.

Після цього промийте лійку під водою, переконавшись, що всі залишки оцту та соди зникли. Якщо залишки нальоту чи бруду залишилися, повторіть процедуру.

Кожен, хто стикався із засміченнями в каналізаційних трубах у ванній кімнаті, знає, що проблема з волоссям, що накопичується в каналізації, може бути справжнім головним болем.

Тож розглянемо, що допомагає розчинити волосся в трубах і як найкращим чином пробити засмічення в каналізаційній трубі. Для розщеплення волосся, що скупчуються в сливі, можна використовувати кілька ефективних методів.