fbpx

Окупанти в Запорізькій області шукають зрадників для своїх акцій

Головна Сторінка » Окупанти в Запорізькій області шукають зрадників для своїх акцій

Окупанти відкрили рекрутинговий центр у Бердянську Запорізької області.

Шукають колаборантів, які б погодилися стати “масовкою” на “спонтанних акціях” на підтримку проведення референдуму, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

“На думку представників окупаційних адміністрацій, це сприятиме зменшенню градуса незадоволення війною. Це також дозволить створити відповідну картинку в телевізорі для громадян РФ. Зокрема, помітили прибуття до Мелітополя російських фахівців для проведення піаракцій”, ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гауляйтер Балицький анонсував псевдореферендум

Штаб піарники відкрили в захопленому приміщенні магазину “Фокстрот” у Мелітополі.

Попри обіцяння заплатити, небагато людей готові співпрацювати з окупантами. Загарбники завозять “активістів” з окупованого Криму.

“Триває завезення “гуманітарних вантажів” з території РФ. Умовами отримання “гуманітарки” або її грошової компенсації є участь у так званих акціях підтримки окупаційного режиму й надання особистих паспортних даних. Для координації дій створили громадський рух “Мы вместе с Россией”. Його завдання організація проплачених “масових акцій на підтримку референдуму”, повідомляє розвідка.

Розподілом “гуманітарками” й акціями займаються місцеві жителі з проросійськими поглядами й представники партії “Единая Россия”.

Російські окупанти готують на 11 вересня псевдореферендуми на тимчасово захоплених територіях у Херсонській і Запорізькій областях, повідомляв начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов.

11 липня президент країни-агресорки РФ Володимир Путін підписав указ про спрощення набуття російського громадянства для всіх громадян України.