fbpx

Окупанти виселяють людей з Кремінної та Сватового – ОВА

Головна Сторінка » Окупанти виселяють людей з Кремінної та Сватового – ОВА

Російські окупанти пропонують жителям Сватового і Кремінної на Луганщині оселитися в Сіверськодонецьку.

Порожніх квартир у місті вистачає. Про це повідомила обласна військова адміністрація в Telegram 2 березня.

Жителі Сіверськодонецька тепер не завжди можуть повернутися до своїх осель.

“Сєвєродончани, які вирішили перезимувати в Луганську, намагалися повернутися у власну домівку. Виявляли там нові двері та незнайомих осіб із сусідніх міст. Виселити останніх вкрай важко”, зазначили в ОВА.

У вересні 2023 року РФ намагатиметься провести у так званій ЛНР перші “вибори”. За даними ОВА, голосувати на них дозволили без російського паспорта.

“Колаборанти мріють зберегти здобуті силою посади. Аби підвищити явку, а також задля можливості маніпулювати результатами голосування, дозволено брати участь у неволевиявленні громадянам навіть за відсутності паспорта РФ”, йдеться в повідомленні.

Для участі у псевдовиборах достатньо подати заяву на отримання російського паспорта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окуповане селище під Сіверськодонецьком опинилося на межі катастрофи ОВА

“Тобто, подав заяву, проголосував, за паспортом не прийшов голос зараховано”, йдеться в повідомленні.

Тим часом від фермерів на окупованій частині Луганщини вимагають вносити інформацію про продукти переробки зерна до державної інформаційної системи РФ “Зерно”.

Повідомляється, що з її допомогою можна простежити хто посіяв і зібрав зерно, кому продав, хто переробив, як і куди перевіз.

Як зазначається, без реєстрації у системі аграрії не зможуть оформити товаросупровідні документи на партію зерна або продуктів його переробки.

“Втім, окупанти вже вдаються до шантажу. Тим, хто ще не доєднався до системи, масово псують врожай. Повністю блокують можливість реалізовувати зерно як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Усім місцевим пекарням заборонено приймати зернові від місцевих фермерів”, підсумували в адміністрації.

На фронті в Луганській області окупанти намагались наступати у районі Білогорівки та Кремінної. Наступи росіяни проводять здебільшого вночі, намагаючись продавити оборону Збройних сил України. Поки що ворогу це не вдалося, повідомив голова ОВА Сергій Гайдай.

Generated by Feedzy